אודות

קצת עליי

ד''ר גבי אלשייך,חיפאי, יליד 1983, נשוי ואבא לשני ילדים מקסימים.

קצת עליי

עוד בהיותי נער תמיד אהבתי בעלי חיים, וידעתי מגיל קטן שבעתיד אני רוצה להיות רופא וטרינר אשר עוזר לבעלי חיים. מגיל צעיר נהגתי לאסוף בעלי חיים שונים פצועים שהייתי מוצא ומביא הביתה בניסיון לעזור להם, בחלק מהמקרים אבא שלי היה נוסע איתי לוטרינר לטפל בחיות הפצועות כדי לשחררם בחזרה לחיק הטבע, כמובן שחלק מהחיות הפכו להיות חלק מהמשפחה. הביקורים אצל הוטרינר רק חיזקו את השאיפה להפוך לרופא וטרינר.

ברגע שסיימתי את הלימודים, טסתי לאיטליה (פרוג'ה) ללמוד רפואה וטרינרית. בשנת 2008 סיימתי בהצטיינות את הלימודים, חזרתי ארצה  ועברתי את מבחן הקבלה בישראל כדי לעסוק ברפואה וטרינרית.

בתחילת 2009 עברתי לגור באזור המרכז, שם התחלתי  לעבוד בבית חולים גדול ועמוס אשר מקבל עשרות מקרים מאתגרים ביום, רכשתי ניסיון רב בכל התחומים עקב חשיפה לכמות מקרים גדולה ועבודה מול מומחים בתחומים השונים.

אחרי כמה שנים של שהייה באזור המרכז הגעגועים לחיפה גברו והחלטתי לחזור לחיפה, התחלתי לעבוד  במרפאה וטרינרית  בנוסף לעבודתי בבית חולים באזור המרכז.

 

אני חבר בארגון הרופאים הווטרינרים לחיות הבית בישראל, מקפיד להשתתף בקורסים והשתלמויות וכנסים.

אחרי מעל 12 שנות ניסיון החלטתי להגשים את החלום שלי ולפתוח מרפאה וטרינרית בחיפה, עיר המולדת שלי, בסטנדרטים של בית חולים כדי לתת את מיטב השירות ורמת הרפואה הגבוהה האפשרית.